Trener Piasta: w przerwie powiedziałem piłkarzom, że mają grać jak w pierwszej połowie

Trener Radoslav Latal na pomeczowej konferencji prasowej przekonywał, że był zadowolony z postawy swojego zespołu w pierwszej połowie, choć Piast stracił w niej dwie bramki, nie strzelając żadnej.

Ostatecznie wicelider zremisował z Lechem Poznań 2:2. - Przyjechaliśmy tutaj z wielkim szacunkiem do Lecha. W pierwszej połowie straciliśmy dwa gole, choć graliśmy nieźle. W drugiej prezentowaliśmy się równie dobrze. Szkoda sytuacji z Vackiem - komentował szkoleniowiec.

Po przerwie Piast pokazał się z dużo lepszej strony. Jakie słowa padły w szatni? - Powiedziałem, że zagraliśmy dobrze i ma być tak nadal - zdradził Latal.

Kolejna strata punktów może być bolesna w kontekście walki o mistrzostwo. Trener Piasta zachowuje jednak spokój. - Zobaczymy jakim wynikiem skończy się mecz Legii. Teraz to dwa punkty różnicy, nie wiadomo ile będzie dziś wieczorem. Będziemy walczyć do końca - zapowiedział.