Reklama
Reklama

Motocykliści w sobotę rozpoczną sezon

fot. Nishio Poznań

W sobotę na Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim odbędzie się oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Może w nim wziąć udział każdy.

Od lat w Poznaniu motocykliści wspólnie witają sezon spotykając się w wyznaczonym miejscu, a następnie przejeżdżają wspólnie przez miasto. W tym roku nie będzie inaczej. W sobotę o godzinie 9.00 miłośnicy dwóch kółek spotkają się na Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim. Główny cel wydarzenia to promowanie bezpiecznego poruszania się motocyklistów po ulicach.

O godzinie 10:00 odprawiona zostanie Msza Polowa, a o 11:00 z Polany Harcerza wyruszy Parada Motocyklowa. Motocykliści przejadą ulicami Chartowo, Żegrze, Hetmańską, Głogowską, Mostem Dworcowym, Matyi, Królowej Jadwigi, rondo Rataje i dalej pojadą ulicami Jana Pawła II i Baraniaka do Polany Harcerza.

Po powrocie na Polanę Harcerza zaplanowano tu szereg atrakcji - piknik, konkursy z nagrodami, a także koncert zespołu Joker Band. - Parada ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich motocyklistów zrzeszonych i niezrzeszonych, a także mieszkańców Poznania i okolic do wzięcia udziału w tym wydarzeniu - zapraszają organizatorzy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro