Reklama
Reklama

Zapoznaj się z trasą 9. PKO Poznań Półmaratonu (wideo)

13 tysięcy osób weźmie w niedzielnym 9. PKO Poznań Półmaratonie. Przypominamy najważniejsze informacje związane z imprezą, zachęcamy także do zapoznania się z zapisem wideo trasy, którą pokonają biegacze.

Pakiety startowe będzie można odbierać w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznański (wejście od ul Roosevelta) w piątek i sobotę w godzinach 10:00 - 18:00.

Pakiety będzie można odbierać na podstawie kart startowych, które znajdują się na indywidualnym profilu każdego zawodnika (link do profilu:http://halfmarathon.poznan.pl/panel/). Jeżeli ktoś nie może osobiście odebrać pakietu startowego, wystarczy że przekaże podpisaną przez siebie kartę startową osobie, która odbierze pakiet za niego.

Uczestnicy 9. PKO Poznań Półmaratonu w pakietach startowych znajdą m.in. profesjonalne koszulki biegowe marki 4F, numer startowy, chip, bon na pasta - party, żel energetyczny DiamantPro Sport, butelkę piwa Miłosław Pilzner oraz worek.

Nowością w organizacji półmaratonu jest tzw. start falowy. Zawodnicy zostaną podzieleni na 4 grupy, które wystartują, gdy poprzednia zniknie za najbliższym zakrętem: I fala: strefa AA, A, B, II fala: strefa C, III fala: strefa D, IV fala: strefa E, F.

Oznaczenie swojej strefy każdy z zawodników znajdzie na numerze startowym w formie kolorowego paska. Wejście do stref odbywać się będzie na podstawie numeru startowego.

Zmagania będzie można śledzić na żywo w telewizji WTK, dostępnej również poprzez aplikację na urządzenia mobilne.

Przypominamy, że 9. PKO Poznań Półmaraton to także utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
37.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro