Reklama
Reklama

Rogoźno: doszło do usiłowania zabójstwa. Zatrzymano 1 osobę

We wtorek w Rogoźnie doszło do usiłowania zabójstwa. Jak udało nam się ustalić, poszkodowana osoba trafiła do szpitala. Zatrzymano też jedną osobę w związku ze sprawą.

O zdarzeniu z Rogoźna na terenie powiatu obornickiego poinformował nas czytelnik Wiktor. - W Rogoźnie doszło do morderstwa bądź usiłowania morderstwa na placu zabaw - napisał.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Policja nie udziela obecnie informacji na ten temat, ale udało nam się skontaktować z prokuraturą. - Mogę jedynie potwierdzić, że we wtorek w Rogoźnie doszło do usiłowania zabójstwa. Osoba poszkodowana trafiła do szpitala - mówi prokurator Konrad Frąckowiak z Prokuratury Rejonowej w Obornikach. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiara jest w ciężkim stanie.

- Zatrzymano też osobę w związku z tym zdarzeniem. Zajmujemy się tą sprawą -
zapewnia Frąckowiak.

  • Aktualizacja
    środa, 6.04.2016 r., godz. 12.19
    Aktualizacja
    środa, 6.04.2016 r., godz. 12.19
    Z nieoficjalnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło na terenie osiedla Przemysława II. Pokłóciło się dwóch mężczyzn. Jeden z nich ranił drugiego nożem.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiepskie warunki na drogach w Poznaniu przez opady śniegu
3℃
-2℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
21.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro