Reklama
Reklama

Nowoczesna zaprasza na manifestację "Nowoczesnego Patriotyzmu"

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Wielkopolscy posłowie Nowoczesnej zapraszają mieszkańców do zamanifestowania swojego patriotyzmu przy okazji obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski. Inicjatywa ma promować nowoczesny patriotyzm, który łączy, a nie dzieli.

Na manifestację zaprosiła dziś posłanka Joanna Schmidt oraz poseł Marek Ruciński -Tutaj, na Placu Wolności w Poznaniu, symbolicznym miejscu dla całej Wielkopolski, 14 kwietnia o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z całym klubem poselskim Nowoczesna. Chcemy wspólnie zamanifestować naszą miłość do ojczyzny. Do świętowania zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu - powiedziała w poniedziałek Joanna Schmidt, a Marek Ruciński dodawał -Patriotyzm w wersji proponowanej przez klub Nowoczesna ma łączyć, a nie dzielić. Chcemy podkreślić, że to poczucie zbiorowej odpowiedzialności, które towarzyszy nam zarówno w domu, jak i w pracy. Manifestacja rozpocznie się 14 kwietnia o godzinie dziewiętnastej na Placu Wolności.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
17.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro