Reklama
Reklama

Ostatnie Motor Show z hostessami: "rozpraszają zwiedzających"

fot. PAP/Andrzej Grygiel

Od piątku wszyscy poznaniacy będą mogli odwiedzać poznańskie targi motoryzacyjne Motor Show. Od lat ich nieodzownym elementem są piękne hostessy prezentujące auta. Targi czeka jednak duża zmiana. W przyszłym roku auta prezentować będą wyłącznie mężczyźni - okazuje się, że piękne kobiety rozpraszają zwiedzających.

Już w czwartek pokazywaliśmy pierwsze zdjęcia z targów motoryzacyjnych Motor Show, które do niedzieli będą się odbywać na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem - może się tu pojawić nawet 100 tysięcy zwiedzających. Miłośnicy motoryzacji podziwiają nie tylko cuda motoryzacji, ale też piękne hostessy, które od lat pojawiają się na Motor Show. W przyszłym roku się to zmieni.

- Prawda jest taka, że hostessy coraz częściej skupiają więcej uwagi na sobie niż na samochodach, a przecież nie o to tutaj chodzi - dowiadujemy się od pracownika targów. - Zapadła decyzja, że w przyszłym roku auta prezentować będą wyłącznie mężczyźni. Być może dzięki temu uda się przyciągnąć na Motor Show więcej kobiet - dodaje.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że organizatorzy rezygnują z hostess nie tylko ze względu na rozpraszanie zwiedzających, ale też ze względu na równouprawnienie. Docierały bowiem do nich głosy od polityków oburzonych tym, że Motor Show staje się wydarzeniem, podczas którego kobiety traktuje się jak "obiekty seksualne".

  • Aktualizacja
    sobota, 2.04.2016 r., godz. 00.00
    Aktualizacja
    sobota, 2.04.2016 r., godz. 00.00
    Prima aprilis!
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na oblodzenie! Jeszcze do 9.00 obowiązuje ostrzeżenie IMGW
4℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro