Reklama
Reklama

Krupa oficjalnie w INEI

To, o czym mówiło się już od dawna stało się faktem. Była rozgrywająca reprezentacji Polski, a ostatnio Polfy Pabianice, Beata Krupska Tyszkiewicz podpisała kontrakt z INEĄ AZS Poznań.

Rozmowy z Beatą Krupską Tyszkiewiczprzeciągały się w nieskończonosć. W końcu jednak się udało. Pozyskanie jednej z najlepszych rozgrywajacych w Polsce pozwala mieć nadzieję, że w nadchodzącym sezonie koszykarki INEI AZS-u Poznań powalczą o medale. W zeszłym sezonie popularna "Krupa" z powodzeniem występowała w Polfie Pabianice,dla której rzucała średnio11 punktów na mecz.

Prezes INEI AZS Paweł Leszek Klepka ma nadzieję, że Krupska pomoże swoim doświadczeniem młodym zawodniczkom AZS-u. Dla byłej już rozgrywającej Polfy nie będzie to pierwsza przygoda z poznańskim basketem. Przypomnijmy, że zawodniczka reprezentowała już barwy Olimpii a w sezonie 2003/2004 oraz 2004/2005 występowała w AZS-ie. Władze INEI czynią starania aby pozyskać również menedżer Lotosu Gdynia Katarzynę Dydek, która mogłaby wzmocnić sztab szkoleniowy AZS-u.

Być może ekipę AZS-u przed tegorocznym sezonem wzmocnią jeszcze Joanna Lorek oraz grająca na pozycji centra Dominika Nawrotek z MUKSU, z którymi władze INEI prowadzą zaawansowane rozmowy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
6.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro