Reklama

Wilda: pożar samochodu w garażu podziemnym. 10 osób ewakuowanych

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło po godzinie 13. na ulicy Przemysłowej w garażu podziemnym palił się samochód. Pożar szybko udało się opanować, ale zadymienie było tak duże, że ewakuowanych zostało 10 osób.

Jak informuje dyżurny poznańskich strażaków - zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 13:30. na ulicy Przemysłowej 68 zapalił się samochód w garażu podziemnym. Na miejsce zadysponowane zostały cztery zastępy strażaków. Pożar szybko udało się opanować, ale zadymienie było tak duże, że ewakuowanych zostało 10 osób. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu nadal są strażacy i policja. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Moknie ściana? Nie kuj w ciemno! Lokalizujemy wycieki wody bezinwazyjnie w Poznaniu. Koszt badania pokrywa Twoje ubezpieczenie. Sprawdź, jak działamy na wyciek-wody.pl
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na horyzoncie w końcu widać ocieplenie. To tylko częściowo dobra wiadomość
-8℃
-14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
28.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro