Reklama
Reklama

Poznań: sprzedawała podrobione perfumy. Zabezpieczono 7000 flakonów

fot. Policja

7000 flakonów podrobionych perfum zabezpieczono w mieszkaniu i salonie fryzjerskim kobiety, która została zatrzymana w związku z handlowaniem tymi produktami. Grozi jej 5 lat więzienia.

Poznańscy policjanci w połowie lutego zatrzymali kobietę, która zajmowała się sprzedażą podrabianych perfum. - 50-latka uczyniła sobie z tego procederu stałe źródło dochodu, a podrobione produkty sprzedawała w salonie fryzjerskim na terenie poznańskiego Nowego Miasta - wyjaśnia Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

W mieszkaniu i salonie fryzjerskim należących do kobiety zabezpieczono prawie 7000 flakonów z podrobionymi perfumami. Znaleziono tam również zakrętki i pudełka, do których pakowano perfumy.

- Przedstawiciel firm będących właścicielami znaków towarowych wstępnie oszacował starty na kwotę prawie 400 tysięcy złotych. Obecnie śledczy sprawdzają, od jak dawna kobieta sprzedawała podrobione perfumy i jak rozległy był zakres jej działania - dodaje.

Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.75 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro