Reklama

ZTM zapowiada przerwę serwisową w działaniu systemu PEKA

W piątek, 11 marca przeprowadzone zostaną prace serwisowe w celu podwyższenia standardu funkcjonowania systemu PEKA. Od godziny 20.00 nastąpi przerwa w działaniu części sprzedażowej.

11 marca o godz. 20.00 rozpocznie się przerwa konserwacyjna części sprzedażowej systemu PEKA. Nieczynna będzie strona internetowa www.peka.poznan.pl, niemożliwy zatem będzie zakup i przedłużenie biletu okresowego, doładowanie konta tPortmonetki, czy przesłanie reklamacji przez Internet. Nie będzie można również kupić biletów na kartę PEKA w Punktach Sprzedaży Biletów zarządzanych przez ZTM oraz gminy Swarzędz i Kleszczewo - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Jak zapowiada Zarząd Transportu Miejskiego przerwa serwisowa nie będzie miała wpływu na działanie czytników karty PEKA w pojazdach, które funkcjonują niezależnie. Jednak mogą pojawić się problemy z transferem biletów kupionych przez Internet w późnych godzinach popołudniowych. Bez zakłóceń działać będą biletomaty stacjonarne, w których można kupić bilety jednorazowe, doładować tPortmonetkę, kupić lub przedłużyć bilety okresowe (płacąc kartą lub gotówką). Karty PEKA będzie można także doładowywać po godz. 20.00 w części Punktów Sprzedaży Biletów- dodaje Trzebiatowski.

Prace mają się zakończyć około godziny 5:00 w sobotę, 12 marca.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
1℃
-2℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
49.51 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro