Reklama
Reklama

Dwa wypadki, lądował śmigłowiec LPR

Po godzinie 8.00 na dwóch wielkopolskich trasach doszło do wypadków. Na obwodnicy Murowanej Gośliny zderzyły się osobówka i ciężarówka. Lądował tu śmigłowiec LPR. W Wólce na trasie Września - Słupca zderzyły się dwie osobówki. Są tam duże utrudnienia.

Poniedziałkowy poranek nie należy do spokojnych na wielkopolskich drogach. Kilka minut po godzinie 8.00 na obwodnicy Murowanej Gośliny doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki. - Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowaną osobę do szpitala - mówi dyżurny poznańskich strażaków. Trzeba się tu liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA


Około 8.20 doszło do kolejnego groźnego zdarzenia. Tym razem na drodze krajowej nr 92 między Wrześnią i Słupcą, w miejscowości Wólka, zderzyły się dwie osobówki. - W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby, które przewieziono do szpitala - mówi dyżurny wielkopolskich strażaków. Droga jest zablokowana, kierowcy muszą poruszać się objazdami.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
30.56 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro