Reklama
Reklama

Ekspresowa zbiórka na leczenie syna twórcy Hospicjum Palium

Michał z ojcem | fot. siepomaga.pl
Michał z ojcem | fot. siepomaga.pl

We wtorek pisaliśmy o zbiórce pieniędzy na terapię dla Michała, syna współzałożyciela poznańskiego Hospicjum Palium - profesora Jacka Łuczaka. Łuczak choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Zbiórka rozpoczęła się w poniedziałek i... już zebrano potrzebną kwotę!

Terapia w Chinach - podanie komórek embrionalnych do rdzenia - to ostatnia szansa dla Michała Łuczaka, syna profesora Jacka Łuczaka, współzałożyciela Hospicjum Palium. W poniedziałek pisaliśmy o zbiórce pieniędzy na leczenie - rozpoczęła się w poniedziałek na portalu siepomaga.pl.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Gdy w poniedziałek przed południem umieściliśmy informację o zbiórce na naszym portalu, dla Michała uzbierano niespełna 50 tysięcy złotych z potrzebnych 120 tysięcy. Dziś nie dość, że niezbędna kwota została zebrana, to pieniądze cały czas wpływają na konto. Obecnie jest na nim prawie 130 tysięcy złotych.

Michał wierzy, że jako pierwszy pokona SLA - stwardnienie zanikowe boczne. Planuje, że po kuracji założy fundację, która będzie pomagać innym chorym. Bardzo mu tego życzymy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
72.11 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro