Reklama
Reklama

W piątek wieczorem przerwa serwisowa systemu PEKA!

Przypominamy, że w piątek o godzinie 20 rozpocznie się przerwa serwisowa systemu PEKA. Pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami przy zakupie biletów.

Przerwa serwisowa rozpocznie się o godzinie 20 - Nieczynna będzie strona internetowa www.peka.poznan.pl, niemożliwy zatem będzie zakup i przedłużenie biletu okresowego, doładowanie konta tPortmonetki, czy przesłanie reklamacji przez Internet. Nie będzie można również kupić biletów na kartę PEKA w Punktach Sprzedaży Biletów zarządzanych przez ZTM oraz gminy Swarzędz i Kleszczewo - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Jednocześnie ZTM informuje, że przerwa nie ma wpływu na działanie czytników w pojazdach komunikacji miejskiej i nie zwalnia z obowiązku posiadania biletu na przejazd. Po godzinie 20 mogą się natomiast pojawić problemy z transferem biletów zakupionych w godzinach popołudniowych. Problemy z zakupem biletów nie powinny występować między innymi w nowych biletomatach -Jednocześnie informujemy, że bez zakłóceń działać będą biletomaty nowego typu, w których można kupić bilety jednorazowe, doładować tPortmonetkę, kupić lub przedłużyć bilety okresowe (płacąc kartą lub gotówką). Karty PEKA będzie można też doładowywać w części Punktów Sprzedaży Biletów - dodaje ZTM.

Zakończenie prac zaplanowane jest na godzinę drugą w nocy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
19.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro