Reklama
Reklama

PKP pyta, kiedy chciałbyś, aby pojechał pociąg

fot. PKP Intercity
fot. PKP Intercity

Choć nowy rozkład jazdy wejdzie w życie dopiero w grudniu, to prace nad jego przygotowaniem już trwają. Nowością są konsultacje społeczne, które mają pomóc w dostosowaniu rozkładu do oczekiwań pasażerów.

Nowy rozkład jazdy wejdzie w życie 11 grudnia, ale prace nad jego przygotowaniem już się rozpoczęły. PKP Intercity chciałoby jednak poznać preferencje i opinie pasażerów na temat połączeń, z których najczęściej korzystają -Zmieniamy się nie tylko wprowadzając atrakcyjne czasy przejazdu czy komfortowe pociągi. Chcemy także lepiej dopasowywać rozkłady jazdy do oczekiwań pasażerów. Już dziś nasza oferta na wielu liniach jest coraz bogatsza. Pracując nad nową siatką połączeń korzystamy ze sprawdzonego narzędzia, konsultacji społecznych. Nawet najdrobniejsza wskazówka może być dla nas bardzo cenna - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Badanie, które rozpoczęło się 24 lutego, realizowane jest za pośrednictwem formularza internetowego. Konsultacje będą prowadzone do 5 marca. Aby wziąć udział w badaniu wystarczy kliknąć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
39.32 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro