Reklama
Reklama

Kolejny przypadek kiełbasy z gwoździami w Poznaniu. Tym razem na Grunwaldzie

fot. Cytroneta / Facebook
fot. Cytroneta / Facebook

W poniedziałek pisaliśmy o kiełbasie z gwoździami, którą znaleziono rozrzuconą na Piątkowie. Dziś podobnego znaleziska dokonano na Grunwaldzie.

Już w poniedziałek ostrzegaliśmy właścicieli czworonogów z Piątkowa, by uważali na bardzo niebezpieczne "niespodzianki" zostawione na trawie na osiedlu Batorego. Ktoś porozrzucał tam kawałki kiełbasy wypchane gwoździami. Sprawę zgłoszono straży miejskiej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Niestety dziś dokonano bardzo podobnego odkrycia. - Uwaga, na Grunwaldzie ul. Wolsztyńska jakiś sku.....yn umieścił wielkie gwoździe w kiełbasie, by zabijać. Znajdę go, obiecuję. Z powodu incydentu właśnie takiego jadę na komisariat. Cytronetę otworzę później. Życie psów i kotów jest dla mnie ważniejsze - napisał na Facebooku pracownik lokalu Cytroneta.

Raz jeszcze apelujemy o ostrożność i zgłaszanie takich znalezisk służbom. Być może dzięki np. monitoringowi uda się ustalić osobę, która rozrzuca "śmiertelne pułapki" na zwierzęta w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
50.13 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro