Reklama

Kolejka chętnych do wzięcia udziału w teście ekonomicznym. Do wygrania 30 000 zł!

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Wieczorem na antenie telewizyjnej Jedynki odbędzie się Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Uczestnicy to goście zaproszeni do warszawskiego studia, ale też do jednego z miast. Tym razem poznaniacy mogą sprawdzić swoją wiedzę. Chętnych jest mnóstwo.

O teście z wiedzy ekonomicznej pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Choć organizowany jest głównie w warszawskim studiu telewizyjnej Jedynki, tym razem ma także poznański akcent. Poza gośćmi zaproszonymi do studia (a są to artyści, sportowcy czy dziennikarze), w Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej wezmą udział także poznaniacy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Pierwsza edycja odbyła się we Wrocławiu i wygrał ją maturzysta. Kolejne edycje odbywały się w Łodzi, Lublinie oraz Katowicach i wygrywali w nich studenci. W Poznaniu test odbywa się pierwszy raz - w murach Uniwersytetu Ekonomicznego. Do wygrania jest 30 tysięcy złotych. Poznańskie wydarzenie poprowadzi Radek Brzózka, a w studiu telewizyjnym będą Maciej Orłoś i Paulina Chylewska.

Rejestracja do udziału w teście rozpoczęła się o 11.00 i pewnie szybko się skończy - chętnych jest mnóstwo, a liczba miejsc jest ograniczona. Emisja wielkiego testu w Jedynce rozpocznie się o 20.25.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro