Reklama
Reklama

Posnania: kino z 8 salami, fitness z basenem, kręgle i bilard

fot. materiał inwestora

Jesienią otwarte zostanie centrum handlowe Posnania przy rondzie Rataje. Oprócz ponad 200 sklepów działać tu będą m.in. kawiarnie, restauracje znanych sieci, pierwsze w Poznaniu kino Helios z 8 salami, a także centrum fitness z basenem.

Nawet 25% powierzchni centrum handlowego Posnania mają zająć lokale z ofertą rozrywkową. Obiekt zacznie działać jesienią i będzie największym centrum handlowym w Wielkopolsce i jednym z największych w Polsce.

W Posnanii znajdzie się między innymi kino o powierzchni 4500 metrów kwadratowych. Będzie to pierwsze w Poznaniu kino sieci Helios. Zaplanowano w nim 8 sal kinowych, w których łącznie będzie mogło zasiąść 1600 osób. Ma się charakteryzować m.in. najlepszą jakością obrazów trójwymiarowych na polskim rynku.

W obiekcie znajdzie się również centrum rozrywki Gravitacja, w którym będzie można zagrać w bilard lub w kręgle. W ofercie ma być możliwość organizacji tu przyjęć urodzinowych czy spotkań biznesowych. A to nie koniec. W Posnanii zadbamy też o kondycję. Otwarte tu zostanie centrum fitness o powierzchni 2300 metrów kwadratowych sieci Fabryka Formy. Będzie to pierwszy obiekt sieci w Poznaniu z basenem.

Wiadomo już także jakie restauracje i kawiarnie pojawią się w obiekcie. Na pewno będziemy mogli zjeść w Sfinksie, Hana Sushi oraz Bierhalle. Nie zabraknie też znanych sieci kawiarni - Costa Coffe (dwa lokale), Starbucks (dwa lokale), a także kawiarni Grycan (dwa lokale) i kawiarnio-cukiernia A. Blikle. Nowością w Poznaniu będą pijalnia czekolady Wedel oraz kawiarnia Sucre.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
23.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro