Sisi po debiucie: muszę grać lepiej

Sisi nie mógł być zadowolony ze swojego debiutu w barwach Lecha Poznań. Mistrz Polski przegrał 1:4 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a hiszpański skrzydłowy nie popisał się niczym szczególnym. - Muszę grać lepiej - przyznał.

Pozyskany z koreańskiego Suwon FC piłkarz zagrał od pierwszej minuty. Starał się być aktywny, często otrzymywał podpowiedzi od trenera, ale efektów nie było widać. - Z pewnością nie był to dla mnie dobry debiut. Pozostaje nam lepiej pracować w nadchodzącym tygodniu i poprawić się w kolejnym spotkaniu - powiedział w rozmowie z Lech TV. - Straciliśmy zbyt wiele goli. Rywal był jednak od nas po prostu lepszy i pozostaje nam mu pogratulować. Jutro musimy przeanalizować nasze błędy i wyciągnąć wnioski z tego, co się stało. Potem pozostaje nam ciężko pracować i myśleć o kolejnym meczu - dodał.

Piłkarz jest świadomy, że przed nim jeszcze sporo pracy. - Przegraliśmy 1:4 i żaden zawodnik nie może być zadowolony ze swojego występu. W końcówce drugiej połowy popełniłem sporo błędów i muszę grać lepiej - przyznał.