Reklama
Reklama

Ponad dwadzieścia remontów torowisk tramwajowych w 2016 roku

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

Już kilka dni temu informowaliśmy o trzech planowanych remontach torowisk. Okazuje się, że remontów będzie znacznie więcej, a poznaniacy po raz kolejni muszą uzbroić się w cierpliwość.

Na początku tygodnia pisaliśmy między innymi o planie remontu trasy kórnickiej i piątkowskiej. W piątek Zarząd Transportu Miejskiego zaprezentował pełną listą zaplanowanych remontów -Poniżej prezentujemy listę planowanych prac remontowych, chcielibyśmy podkreślić że orientacyjne terminy ich wykonania mogą się jeszcze zmienić. UWAGA! Nie wszystkie przedstawione zaplanowane prace będą się wiązały ze zmianami w funkcjonowaniu komunikacji. O szczegółach dotyczących poszczególnych prac będziemy informowali sukcesywnie na bieżąco. Wszelkie zmiany w organizacji ruchu i układzie komunikacyjnym, które ewentualnie zostaną wprowadzone z uwagi na remonty i modernizacje są wspólną, wzajemnie konsultowaną decyzją wielu jednostek miejskich. Dokładamy wszelkich starań, aby w jak najbardziej optymalny sposób skoordynować zaplanowane prace - informuje ZTM.

W tym roku zaplanowane jest między innymi kolejne zamknięcie trasy PST, ulicy Podgórnej, kolejnych odcinków ulicy Dąbrowskiego oraz trasy kórnickiej. Pełną listę zaplanowanych remontów publikujemy na grafikach poniżej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
3.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro