Reklama
Reklama

"Petru kłamca" i "Komitet Obrony D**y" w przejściu przy trasie PST

fot. Mateusz
fot. Mateusz

W przejściu podziemnym przy przystanku PST Szymanowskiego pojawiło się nowe "dzieło" wandala. Niezidentyfikowana osoba napisała na ścianach "Petru kłamca" i "Komitet Obrony D**y im. TW. Bolka".

W połowie stycznia pisaliśmy o błyskawicznej reakcji służb na zgłoszenie o wandalu piszącym sprayem w pobliżu przystanku trasy PST "Al. Solidarności". - Zawiadomiłem policję pod nr 997 o tym fakcie i po dosłownie 3 minutach od zgłoszenia na przystanek wbiegło dwóch funkcjonariuszy. Skuli pana w kajdanki - wyjaśniał nasz czytelnik.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Niestety kolejnego wandala niszczącego miejską infrastrukturę nie udało się przyłapać na gorącym uczynku. - Od jakiegoś czasu w przejściu z przystanku PST Szymanowskiego w stronę Tesco pojawiły się NOWE napisy. Nowe, ponieważ wcześniej też one były, ale zostały zamalowane i na nowo ktoś je napisał na ścianach przejścia - pisze nasz czytelnik Mateusz.

Na ścianach przejścia napisano "Petru kłamca" oraz "Komitet Obrony D**y im. TW. Bolka". Zdjęcia napisów przekazaliśmy strażnikom miejskim. Być może sprawcę uda się ustalić.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
52.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro