Sparingowa porażka Warty Poznań

Ósmy mecz sparingowy mają za sobą piłkarze Warty Poznań. Tym razem prowadzeni przez trenera Tomasza Bekasa zawodnicy przegrali 1:3 z pierwszoligową Miedzią Legnica.

W pierwszej połowie gra była szybka i wyrównana, nie przełożyło się to jednak na bramki.

W drugich 45 minutach piłkarze poczynali sobie mniej widowiskowo, wciąż mieli jednak sporo okazji bramkowych. Dwie z nich na trafienia zamienili gracze gości.

Kontaktową bramkę dla Warty zdobył nowo pozyskany Bartosz Kieliba (drugim transferem Warty jest Dominik Chromiński). Ostatnie słowo należało do przyjezdnych, którzy przypieczętowali wygraną 3:1.

Kolejny sparing zieloni rozegrają w sobotę w Głogowie. Ich rywalem będzie miejscowy Chrobry.

Warta Poznań - Miedź Legnica 1:3 (0:0)

Skład Warty w I połowie: Filipowiak - Koziorowski, Marciniak, Kieliba, Fiedosewicz - Laskowski, Białożyt, Biegański, Chromiński, Ciarkowski - Spławski

Skład Warty w II połowie: Filipowiak (Dorynek 60") - Koziorowski, Marciniak (Solarek 63"), Kieliba, Czerniejewicz - Laskowski, Ngamayama, Biegański, Chromiński (Brzostowski 55"), Ciarkowski (Łukaszyk 63") - Brylewski