Reklama

Swarzędzkie ETC przejdzie dużą modernizację

fot. materiały inwestora
fot. materiały inwestora

Powstała jako pierwsza galeria handlowa w Wielkopolsce i jeszcze w tym roku doczeka się modernizacji. Mowa o ETC Swarzędz. Obiekt, który wciąż cieszy się dużą popularnością klientów, ma zyskać zupełnie nowy wygląd.

Od około 20 lat w podpoznańskim Swarzędzu działa galeria handlowa ETC Swarzędz. Był to pierwszy obiekt tego typu, który powstał w Wielkopolsce. Dziś centrum cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, ale pod względem wyglądu czasy świetności ma już za sobą. Wkrótce ma się to zmienić. Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć wielka modernizacja obiektu.

O planowanej inwestycji napisały m.in. branżowy portal Property News, a także SwarzedzNews.pl. - Dotychczasową, dobrą pozycję galerii, chcemy wzmocnić oferując nowy standard powierzchni handlowej i poszerzoną ofertę sklepów i punktów usługowych. Jednocześnie to kolejny projekt, który realizujemy w formule joint venture z naszym zaufanym partnerem, Akron Group - wyjaśnia Marcin Juszczyk, z Capital Park i dyrektor ds. inwestycji.

Obecnie ETC ma ponad 21 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i pod tym względem nic się nie zmieni. Prace mają ruszyć jeszcze w tym roku i potrwają prawdopodobnie do 2017 roku. Pewne jest, że zmiany nie dotyczą marketu spożywczego działającego na terenie ETC. Sklep ma być otwarty przez cały okres modernizacji. Obecnie otwarte są też wszystkie pozostałe sklepy na terenie obiektu.

Swarzędz News informuje, że po modernizacji w ETC mieścić się będzie 80 sklepów. Pojawią się dotychczasowe i nowe marki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro