Reklama

Telewizyjny Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej tym razem z poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego

Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych UEP | fot. Krzysztof Girus
Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych UEP | fot. Krzysztof Girus

W poniedziałek na antenie telewizyjnej Jedynki odbędzie się kolejny Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Wezmą w nim udział nie tylko goście zaproszeni do warszawskiego studia, ale też poznaniacy, którzy wybiorą się na Uniwersytet Ekonomiczny. Do wygrania jest 30 tysięcy złotych.

- Nie trzeba być ekonomistą, aby zwyciężyć w Wielkim Teście i wygrać 30 tysięcy złotych. Jeśli masz konto w banku, kartę kredytową, korzystasz z przelewów internetowych, zaciągnąłeś kredyt lub założyłeś lokatę, planujesz wydatki w budżecie domowym, to znaczy, że o ekonomii wiesz już dużo z codziennego życia - zachęcają organizatorzy Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej, który w poniedziałek, 22 lutego, odbędzie się na antenie telewizyjnej Jedynki.

Będzie to już piąta edycja testu z wiedzy ekonomicznej. Biorą w niej udział goście zaproszeni do warszawskiego studia (artyści, sportowcy, dziennikarze), a także mieszkańcy miasta, w którym organizowany jest test. Pierwsza edycja odbyła się we Wrocławiu i wygrał ją maturzysta. Kolejne edycje odbywały się w Łodzi, Lublinie oraz Katowicach i wygrywali w nich studenci. Tym razem to poznaniacy mogą zawalczyć o 30 tysięcy złotych w teście, który odbędzie się także na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Poznańskie wydarzenie poprowadzi Radek Brzózka, a w studiu telewizyjnym będą Maciej Orłoś i Paulina Chylewska.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w poznańskim teście? Wystarczy przyjść w poniedziałek do Centrum Edukacyjnego Usług Elektronicznych UEP (nowy budynek uniwersytetu przy ul. Towarowej 55) i się zarejestrować. Trzeba być osobą pełnoletnią. Liczba miejsc jest ograniczona - rejestracja rozpocznie się o 11.00. Emisja wielkiego testu w Jedynce rozpocznie się o 20.25 w poniedziałek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro