Reklama

Walentynkowa pomoc dla bezdomnych psów

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Członkowie Fundacji NaszeZoo.pl postanowili wykorzystać zbliżające się walentynki do pomocy bezdomnym zwierzakom. Uruchomiono specjalną stronę za pośrednictwem której można zakupić prezenty dla psów.

W całym 2015 roku do poznańskiego schroniska dla zwierząt trafiło 924 psów oraz 569 kotów. Wiele zwierzaków znalazło nowy dom, ale wiele dalej czeka na zainteresowanie człowieka. Fundacja NaszeZoo.pl postanowiło wykorzystać zbliżające się walentynki do przypomnienia, że również zwierzęta potrzebują miłości i opieki - Walentynki to czas, gdy więcej myślimy o innych. Dlatego też w to symboliczne święto postanowiliśmy przypomnieć o bezdomnych czworonogach i zachęcić do tego, by zakochać się w zwierzętach. Każdy dzień, a ten w szczególności, jest doskonałą okazją do tego, by podarować im najpiękniejszy prezent - ciepły kąt, miskę pełną jedzenia, a przede wszystkim kochającego przyjaciela -mówi Michalina Zabłocka, Prezes Zarządu Fundacji NaszeZoo.pl.

Na stronie fundacji uruchomiono specjalny serwis, który może pomóc w adopcji zwierzaka, ale pozwala również na wsparcie schronisk - Wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na adopcję, dlatego zadbaliśmy o to, by zwierzaki ze schronisk można też było wesprzeć w inny sposób, na przykład fundując im upominek przez internet - dodaje Zabłocka. Zwierzakom można podarować karmę, nową smycz czy zabawkę. W serwisie zarestrowane są zwierzęta z Poznania oraz ich polskich schronisk.

Wesprzeć zwierzaki można na stronie fundacji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro