Reklama
Reklama

Policja publikuje monitoring sprzed domu Jacka Jaśkowiaka

O kolejnej dewastacji płotu otaczającego dom Jacka Jaśkowiak pisaliśmy dziś już na naszych łamach. Nieznany sprawca "ozdobił" dom prezydenta Poznania napisem zdrajca. Wieczorem policja opublikowała zapis monitoringu z tego zdarzenia i apeluje do ewentualnych świadków o pomoc.

O kolejnej dewastacji płotu otaczającego posiadłość Jacka Jaśkowiaka pisaliśmy już dziś na naszych łamach. Prezydent skomentował to zdarzenie na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook -Oto dzisiejszy poziom debaty politycznej - na murze mojego domu. Jeśli nie zaczniemy reagować na hejterskie wypowiedzi celebrytów i polityków, następne będą butelki z benzyną - napisał Jacek Jaśkowiak.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

O sprawie została poinformowana policja, a wieczorem policjanci udostępnili zapis monitoringu, na którym widać sprawcę zdarzenia. Z zapisu wynika, że do zdarzenia doszło przed godziną czwartą nad ranem -Na ulicy Pozdawnickiej w Poznaniu nieznany mężczyzna dokonał uszkodzenia elewacji murowanego płotu wypisując na nim obraźliwy napis. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu. Uszkodzenie płotu miało miejsce w godzinach nocnych z 8 na 9 lutego. Świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają mężczyznę na monitoringu prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Grunwald - informuje Piotr Garstka z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Informacje można przekazywać osobiście na komisariacie przy ulicy Rycerskiej 2 lub telefonicznie pod numerem 61 841-21-11.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro