Reklama
Reklama

Imigrant z Polski pobił i brutalnie zgwałcił młodą kobietę

fot. The Sun / Screenshot
fot. The Sun / Screenshot

Do brutalnego pobicia i gwałtu doszło w ubiegłym roku w angielskim mieście Hull. Okazało się, że sprawcą jest 36-letni imigrant z Polski. W poniedziałek mężczyzna usłyszał wyrok czternastu lat pozbawienia wolności.

Sprawcą brutalnego napadu na kobietę okazał się 36-letni Jarosław Jabłoński, polski imigrant mieszkający w Hull. Mężczyzna zaatakował młodą kobietę, związał jej ręce taśmą klejącą, a następnie brutalnie wykorzystywał seksualnie -W tym, co się stało, według mnie, nie chodziło o zaspokojenie seksualne.Chodziło o poniżenie, upodlenie i władzę - mówił, zwracając się do oskarżonego, sędzia Paul Watson, którego słowa cytuje "The Sun". Mężczyzna nie tylko dwukrotnie zgwałcił kobietę, ale także wielokrotnie zmuszał do innych upokarzających czynności seksualnych. Sędzia przekonywał, że w ciągu czterdziestu lat pracy, rzadko spotykał się z tak brutalnym atakiem na młodą kobietę.

Mimo przerażającego przebiegu napaści, kobieta próbowała się bronić, a ostatecznie udało jej się uciec i zatrzymać przejeżdżający w pobliżu samochód. Oskarżony przyznał się jedynie do pobicia, ale sąd nie miał żadnych wątpliwości co do przebiegu zdarzenia. Mężczyzna został skazany za dwa gwałty, sześć innych czynów o charakterze seksualnym oraz stworzenie zagrożenia dla życia na czternaście lat pozbawienia wolności. Proces sądowy trwał tydzień, a mężczyzna w trakcie ogłoszenia wyroku nie okazywał emocji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
12.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro