Reklama
Reklama

Wolny weekend piłkarzy Lecha Poznań

fot. Jacek Molski
fot. Jacek Molski

W piątkowy wieczór piłkarze Lecha Poznań powrócili ze zgrupowania w hiszpańskiej Andaluzji. Po kilkunastu dniach ciężkich treningów i sparingów drużyna otrzymała trochę czasu na odpoczynek.

Na Półwyspie Iberyjskim Kolejorz rozegrał cztery sparingi. Remisami zakończyły się spotkania z FK Krasnodar i Jiangsu Sunning, a Slavia Praga i Dynamo Kijów okazały się lepsze od mistrza Polski.

Do kupienia budynek w centrum miasta powiatowego przy szosie S5. Dwa piętra po 200 m, 2 skarbce bankowe w wysokich piwnicach, wielki strych do zagospodarowania, parking, garaż.
REKLAMA

W sobotę i niedzielę lechici otrzymali wolne. Odpoczynek z pewnością im się przyda, bo koniec zgrupowania nie oznacza końca pracy. Wręcz przeciwnie. W poniedziałek o 17:00 rozpoczną się przygotowania do zaplanowanego na 14 lutego spotkania z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

We wtorek Kolejorz rozegra sparing z Chrobrym Głogów. Będzie on jednak zamknięty dla mediów i publiczności.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
6℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
16.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro