Reklama

"Poznań za pół ceny" - data kolejnej edycji jest już znana!

fot. B. Wutke, archiwum
fot. B. Wutke, archiwum

W weekend 30 kwietnia - 1 maja odbędzie się już dziewiąta edycja akcji "Poznań za pół ceny". Poznaniacy i turyści będą mogli w tych dniach skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Akcja ta organizowana jest od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną - Podstawową ideą akcji jest popularyzowanie w Polsce i za granicą możliwości spędzenia weekendu w Poznaniu. W tym roku chcemy powtórzyć sukces poprzednich edycji, dlatego już terazzapraszamy firmy i instytucje związane z turystyką do udziału w akcji - informuje Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

W programie akcji można znaleźć miedzy innymi wycieczki za pół ceny do zoo, palmiarni, wyprawy na baseny, do parków linowych, na bowling czy bilard. Można również skorzystać z warsztatów tańca czy treningów sztuk walki. W akcję włączają się również luksusowe hotele, hostele czy modne restauracje. -Dzięki świadomej współpracy usługodawców możemy zaproponować szeroki wachlarz doskonałych jakościowo usług i unikalny program turystyczny. Jesteśmy pewni, że turyści, którzy skorzystają z oferty "Poznań za pół ceny" wyjadą z miasta z przekonaniem, że warto tutaj wracać - dodaje Mazurczak.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
62.34 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro