Reklama
Reklama

Janusz Korwin-Mikke przyjeżdża do Poznania

Na Pyrkonie Janusz Korwin-Mikke zasiadł na tronie znanym z „Gry o tron”

W sobotę w Poznaniu pojawi się Janusz Korwin-Mikke, szef KORWiN-a. Spotkania z nim organizowane w naszym mieście zawsze przyciągają tłumy.

Janusz Korwin-Mikke został zaproszony do Poznania przez Wyższą Szkołę Handlu i Usług. Spotka się z mieszkańcami i studentami w sobotę, 30 stycznia, o godzinie 12.00. - Otwarty wykład odbędzie się w ramach cyklu "Porozmawiajmy o Polsce" - zapowiada Sylwia Januszkiewicz-Pabel z WSHiU w Poznaniu.

Wizyty szefa partii Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN) i europosła w Poznaniu zawsze przyciągają tłumy. W ubiegłym roku zaskoczył poznaniaków pojawiając się... na Pyrkonie, zlocie fanów fantastyki. Był to jeden z elementów kampanii przed wyborami prezydenckimi. Wiele osób robiło sobie z nim zdjęcia, byli też i tacy, którzy... rzucali w niego jajami. Żadne nie trafiło w polityka.

Uczelnia zapowiada, że to pierwsze spotkanie w ramach cyklu, podczas którego do Poznania zapraszane będą systematycznie różne znane osobistości, w tym politycy z różnych opcji politycznych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro