Reklama

Kolejne zmiany na ulicy Chartowo od piątku. Utrudnienia do połowy marca

fot. PIM

W najbliższy piątek, 29 stycznia, zmieni się organizacja ruchu na ulicy Chartowo. Trwa tu budowa nowego wiaduktu w ciągu ulicy Krzywoustego. Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywać co najmniej do połowy marca.

Tymczasową organizację ruchu wprowadzono na ulicy Chartowo, w rejonie rozebranego wiaduktu w ciągu ulicy Krzywoustego, w połowie stycznia. Właśnie wtedy rozpoczęto budowę nowego wiaduktu. Rozwiązania komunikacyjne zostaną zmodyfikowane w najbliższy piątek.

- W związku z budową wiaduktu wlotowego do Poznania nad ulicami Chartowo - Żegrze, 29 stycznia wyłączony zostanie ruch samochodowy na północnej jezdni, w kierunku ronda Żegrze, na odcinku od ul. Wiatracznej do ul. Bobrzańskiej - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie. - Przywrócony zostanie natomiast ruch na południowej jezdni, w kierunku ul. abp. A. Baraniaka, na odcinku od ul. Bobrzańskiej do ul. Wiatracznej - dodają. Auta będą się poruszać po południowej jezdni w dwóch kierunkach (zgodnie z animacją).

Ruch tramwajowy zostanie tu utrzymany. Kierowcy muszą zwracać uwagę na bieżące oznakowanie. Taka organizacja ruchu w rejonie budowanego wiaduktu ma obowiązywać co najmniej do połowy marca.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
10.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro