Reklama
Reklama

Poznań: wybierają najpiękniejszą pannę młodą

fot. WTK Play

Już po raz trzeci w Poznaniu wybierana jest najpiękniejsza panna młoda. Finałową galę zaplanowano na 21 lutego, cały czas trwają jednak przymiarki kreacji, w których wystąpią uczestniczki.

Do konkursu mogły zgłosić się kobiety wychodzące za mąż w 2016 lub 2017 roku. Casting odbył się podczas Targów Ślubnych na MTP. Z grona zgłoszonych kandydatek wyłoniono 10 finalistek, które powalczą o miano najpiękniejszej.

- Chciałyśmy zrobić coś fajnego dla panien młodych, aby przeżyły pierwszą próbę generalną przed tym prawdziwym ślubem, zaprezentowały się w sukniach i poczuły jak to jest, gdy wszyscy na nie patrzą - tłumaczyła w rozmowie z telewizją WTK Romana Grzybek, organizatorka przedsięwzięcia.

W sobotę uczestniczki stawiły się na przymiarkach swoich sukni ślubnych. - Sukienkę dobiera się pod sylwetkę. Jeśli mamy większe biodra, staramy się je ukryć lub delikatnie podkreślić, zależnie czy lubimy je pokazywać czy nie. Druga sprawa to charakter, a trzecia zasada to intuicja - mówiła Katarzyna Bartkowiak, sprzedawca sukien ślubnych.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na www.najpiekniejszapannamloda.pl.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
10.82 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro