Reklama
Reklama

Blisko trzy miliony złotych nagród dla pracowników Urzędu Miasta

fot. wikipedia

W ubiegłym roku Urząd Miasta wydał blisko trzy miliony złotych na nagrody dla swoich pracowników. Około 1,3 miliona rozdysponował prezydent Jacek Jaśkowiak, ale co ciekawe nagrody nie otrzymał żaden z jego zastępców.

O sprawie jako pierwsze poinformowało Radio Merkury, które rozmawiało z rzeczniczką prezydenta -Jacek Jaśkowiak nagrodził w ubiegłym roku 268 pracowników Urzędu Miasta Poznania. Miasto wydało na to prawie 1,3 mln złotych. Na wszystkie nagrody w urzędzie w ubiegłym roku wydano blisko 3 miliony. Dodatkowo ponad tysiąc nagród przyznali urzędnikom dyrektorzy wydziałów - powiedziała Hanna Surma na antenie. Roczne nagrody przyznawane są w Urzędzie Miasta od wielu lat, Ryszard Grobelny nagradzał w ten sposób również swoich zastępców. Nie wiadomo dokładnie, którzy pracownicy otrzymali nagrody -3 miliony dodatkowych wynagrodzeń do dość duża kwota. Warto byłoby dowiedzieć się, do kogo one trafiły: czy do dyrektorów czy do ciężko pracujących, szeregowych urzędników - mówi w rozmowie z Radiem Merkury Mateusz Rozmiarek, radny PiS.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Co sądzisz o nagrodach prezydenta Poznania dla urzędników?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro