Zobacz skrót meczu Lech Poznań - FK Ufa (wideo)

Remisem 1:1 zakończyło się pierwsze tegoroczne spotkanie Lecha Poznań. Mistrz Polski mierzył się w nim z grającym w rosyjskiej ekstraklasie FK Ufa. Mecz zarejestrowały kamery Lech TV.

Do przerwy Kolejorz prowadził za sprawą bramki zdobytej przez Dawida Kownackiego. W drugiej połowie piłkarze Jana Urbana mogli zdobyć kolejne gole, blisko byli, m.in. Tomasz Dejewski i Darko Jevtić, ostatecznie jednak to rywale trafili do siatki.

Sparing był jednym z ostatnich akcentów zgrupowania na Cyprze. W środę lechici wrócą do kraju.

Lech Poznań - FK Ufa 1:1 (1:0)

Skład Lecha w 1. połowie: Krzysztof Kotorowski - Tomasz Kędziora, Maciej Wilusz, Paulus Arajuuri, Dariusz Formella - Łukasz Trałka, Dariusz Dudka - Gergo Lovrencics, Maciej Gajos, Kamil Jóźwiak - Dawid Kownacki

Skład Lecha w 2. połowie: Krzysztof Kotorowski - Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Tomasz Dejewski, Tamas Kadar - Abdul Aziz Tetteh, Karol Linetty - Sisi, Darko Jevtić, Dariusz Formella - Szymon Pawłowski

Bramki: Kownacki 26", Handzić 68"