Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
27 13
Reklama

Poznań: „masz ty ku**o” na Mercedesie za ponad 0,5 mln zł

KaT
wtorek, 19.01.2016 r.
godz. 08.01
KaT | wtorek, 19.01.2016 r., godz. 08.01
Poznań: „masz ty ku**o” na Mercedesie za ponad 0,5 mln zł
fot. Sandra Biegun

W poniedziałek w internecie pojawiło się zdjęcie z Poznania, które wzbudziło ogromne zainteresowanie mieszkańców. Widać na nim luksusowego Mercedesa na lawecie, na którego drzwiach ktoś napisał „Masz ty ku**o”. W pojeździe wybito też szyby. Nie jest to odosobniony przypadek.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
24°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
27°C 1009 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1010 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Wezwanie lawety do auta przeważnie spowodowane jest awarią pojazdu. W poniedziałek Pomoc drogowa Auto Pawela otrzymała jednak niestandardowe zgłoszenie. Posiadacz luksusowego Mercedesa wezwał pomoc do swojego auta, bo to zostało zdemolowane.


Pierwszą rzeczą, jaka rzucała się w oczy, był duży napis umieszczony na drzwiach pojazdu - „Masz ty ku**o”. Jak udało nam się ustalić, uszkodzeń było jednak więcej. Obraźliwy napis umieszczono także na masce pojazdu, wybito w nim szyby, a dodatkowo do środka wrzucono petardę. Straty są duże, bo i wartość pojazdu była bardzo wysoka - ponad 0,5 mln złotych.

Nieoficjalnie wiemy, że takie sytuacje zdarzają się dosyć często. Na pojazdach pojawiają się wulgarne napisy, wybijane są w nich szyby, a klamki bywają nawet wysmarowane… odchodami. Wszystko w ramach nieporozumień między partnerami lub szeroko rozumianych „porachunków”. W przypadku ustalenia sprawcy - sprawy tego typu kończą się w sądzie.

Reklama