Reklama
Reklama

Spore korki na Gdyńskiej: zmieniła się organizacja ruchu!

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Poniedziałek to pierwszy dzień roboczy z nową organizacją ruchu na ulicy Gdyńskiej. Wyłączony z ruchu został fragment trasy między Chemiczną i Bałtycką. Na dojeździe do Poznania od strony Koziegłów tworzą się korki. Tłoczno jest także na ulicy Hlonda (w kierunku Bałtyckiej).

Zgodnie z przewidywaniami - pierwszy dzień roboczy z nową organizacją ruchu na ulicy Gdyńskiej przynosi spore korki w tej okolicy. Od nocy z piątku na sobotę zamknięty jest fragment ulicy Gdyńskiej między Bałtycką i Chemiczną. Kierowcy muszą poruszać się objazdem - przez ulicę Chemiczną. Utrudnienia powstały w związku z trwającą już od miesięcy przebudową ulic Bałtyckiej i Gdyńskiej.

Kierowcy, którzy poruszają się w poniedziałkowy poranek w tym rejonie Poznania, niestety muszą się liczyć z możliwością stania w korku. W tej chwili zdecydowanie najgorzej jest na ulicy Gdyńskiej - na jezdni w kierunku Poznania. Auta stoją już na wysokości ulicy Topolowej w Koziegłowach, a do Chemicznej w Poznaniu jeszcze spory odcinek drogi.

Korki tworzą się także na ulicy Hlonda (dojazd od strony Śródki do ulicy Bałtyckiej). Tutaj pojazdy kierujące się w stronę Koziegłów muszą wjechać w Chemiczną i objechać zamknięty fragment Gdyńskiej. W tej chwili korek zaczyna się jeszcze przed ulicą Smolną.

Przypominamy też, że poniedziałek jest pierwszym dniem roboczym z nową organizacją ruchu na ulicy Żegrze/Chartowo. Tutaj trwa budowa nad trasą w ciągu ulicy Krzywoustego. Pojazdy tymczasowo poruszają się w dwóch kierunkach po jednej jezdni. Więcej TUTAJ.

Jak oceniasz zmienioną organizację ruchu na ulicach Gdyńskiej i Chartowo?

  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
23℃
12℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
12.01 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro