Reklama

Poznaniacy rozpoczęli ferie - tłumy na lodowisku "Ligawa przy Bułgarskiej"

fot. Nishio Poznań
fot. Nishio Poznań

W piątek w wielkopolskich szkołach po raz ostatni przed feriami odbyły się lekcje. Teraz uczniowie mają dwa tygodnie wolne. Wzmożony ruch można było miedzy innymi zauważyć dziś na "Ligawa przy Bułgarskiej".

Ferie to nie tylko czas odpoczynku od szkoły, ale także czas na dobrą zimową zabawę. I choć śniegu w Poznaniu na razie brakuje i pozjeżdżać na sankach nie ma jak w naszym mieście jest wiele miejsc, gdzie można miło spędzić czas - można na przykład wybrać się na lodowisko.

Wzmożony ruch zauważył dziś jeden z naszych czytelników na lodowisku "Ligawa przy Bułgarskiej". Ferie się zaczęły Ligawa poznańska na Bułgarskiej od wczesnych godzin rannych okupowana jest przez całe rodziny, a głównie dzieciaki - pisze nasz czytelnik.

Przypominamy Lodowisko "Ligawa przy Bułgarskiej" czynne jest każdego dnia. Od poniedziałku do piątku poślizgamy się tutaj od 15.00 do 21.00, a w święta i weekendy od 10.15 do 21.30. Przez całe ferie, czyli od 18 do 31 stycznia lodowisko czynne będzie według weekendowego rozkładu, czyli od 10:15 do 21:30.

Łyżwiarze, którzy wybiorą się na Bułgarską mają do dyspozycji 800 metrów kwadratowych tafli, a także punkt ostrzenia łyżew, wypożyczalnię sprzętu czy darmowy parking od ul. Ptasiej. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Oczywiście to nie jedyne lodowisko, na którym można poślizgać się w Poznaniu. Do wyboru mamy jeszcze lodowiska: Chwiałka, Bogdanka i Malta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro