Reklama
Reklama

Trwają Targi Ślubne: w tym roku hitem foto-budki i 'candy bar'

fot. Piotr Sagalara
fot. Piotr Sagalara

Już po raz 12. w Poznaniu odbywają się Targi Ślubne. Na zwiedzających czekają pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż.

Osoby, które w najbliższym czasie planują ślub a nie są jeszcze zdecydowane jak wszystko ma wyglądać na pewno wiele odpowiedzi znajdą na organizowanych w niedzielę w Poznaniu Targach Ślubnych. Swoją ofertę prezentują tu między innymi restauracje, hotele, sale bankietowe czy firmy zajmujące się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Jednym z najważniejszych punktów jak co roku będą stoiska prezentujące modę ślubną. Nie zabraknie też pokazów.

W tym roku gościem targów jest znana blogerka Jessica Mercedes. Podczas targów udziela porad stylistycznych i powiada o najnowszych trendach w modzie. Wielką popularnością cieszą się w tym roku foto- budki, a więc wynajmowane na wesela automaty do zdjęć w których goście mogą robić sobie zabawne fotki. Podczas uroczystości coraz częściej odchodzi od tradycyjnej polskiej kuchni, serwuje dania lekkie, kuchnię fusion, a także zapewnia specjalne bufety tylko ze słodyczami nazywanych "candy bar".

Narzeczeni będą też mogli zapoznać się z nowinkami w dziedzinie foto-video i multimediów. Swoje nowe pomysły prezentują też branże dekoracji, florystów, kwiaciarni, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze stoiska z przyciągającą wzrok biżuterią i obrączkami. Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami - informują organizatorzy.

Wybierając się na targi będzie też można wybrać oprawę muzyczną, spróbować pyszności z cukierni a także dowiedzieć się wszystkiego na temat pielęgnacji i kosmetyków. W hali targowej pojawiły się też pojazdy ślubne - limuzyny, auta sportowe, współczesne i zabytkowe. Organizatorzy przygotowali też liczne konkursy z nagrodami.

Do pawilonu nr 3 na MTP, gdzie odbywają się targi można się wybrać do godziny 18:00. Szczegóły można znaleźć w naszym kalendarium.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
9.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro