Reklama
Reklama

Stomil: nietrzeźwy mężczyzna wpadł pod tramwaj, 30-minutowe wstrzymanie ruchu

Chwilę po godzinie 13.00 na pętli Stomil pod tramwaj linii nr 5 podjeżdżający na przystanek wpadł nietrzeźwy mężczyzna. Znalazł się między dwoma wagonami. Sam wydostał się z pułapki i... uciekł. Ostatecznie został zatrzymany i przewieziony na badania do szpitala. Tramwaje nie kursowały tu przez pół godziny.

Jak informuje dyżurny Nadzoru Ruchu MPK, do zdarzenia doszło około 13.00 na pętli Stomil. - Na przystanek wyjazdowy z pętli podjeżdżał tramwaj linii nr 5. W pewnym momencie motorniczy zauważył, że pomiędzy wagony (to tramwaj typu 105) wpadł człowiek, który chwilę wcześniej stał na przystanku z innym mężczyzną - mówi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Po chwili mężczyzna sam wydostał się z pułapki. - I uciekł. Udało się go odnaleźć. Był nietrzeźwy. Został zabrany karetką do szpitala na badania - dodaje.

Ruch tramwajowy na pętli Stomil nie odbywał się do 13.35. - Tramwaje kursowały do pętli Starołęka. Teraz ruch odbywa się normalnie - kończy. Sprawą zajmuje się policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro