Reklama
Reklama

Znamy kadrę Lecha na pierwsze zgrupowanie

fot. Jacek Molski
fot. Jacek Molski

W środowy wieczór sztab szkoleniowy Lecha Poznań podał kadrę na pierwsze tegoroczne zgrupowanie. Znalazło się w niej 23 piłkarzy. W tym gronie jest tylko jeden napastnik.

Drużyna wyjedzie na obóz w czwartek. W cypryjskiej miejscowości Ajia Napa lechici spędzą tydzień. W tym czasie rozegrają jeden sparing - 19 stycznia ich rywalem będzie FK Ufa.

Boże Narodzenie w Linea Mare to spokojny, rodzinny czas nad morzem: kolędy, radość dzieci czekających na Mikołaja i wieczorny relaks 350 m do plaży - Święta, które zapamiętasz.
REKLAMA

Z pierwszym zespołem na Cypr udadzą się przesunięci z rezerw Tomasz Dejewski i Kamil Jóźwiak. W Poznaniu zostanie jedynie przechodzący rehabilitację Marcin Robak.

Kadra na zgrupowanie:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Mateusz Lis, Jasmin Burić

Obrońcy: Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Tamas Kadar, Marcin Kamiński, Dariusz Dudka, Barry Douglas, Maciej Wilusz, Paulus Arajuuri, Tomasz Dejewski

Pomocnicy: Łukasz Trałka, Szymon Pawłowski, Abdul Aziz Tetteh, Gergo Lovrencsics, Karol Linetty, Sisi, Maciej Gajos, Dariusz Formella, Darko Jevtić, Kamil Jóźwiak

Napastnik: Dawid Kownacki

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro