Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 4
Reklama

Peja świętuje 6-lecie trzeźwości

red
niedziela, 10.01.2016 r.
godz. 22.03
red | niedziela, 10.01.2016 r., godz. 22.03
Peja świętuje 6-lecie trzeźwości
fot. Facebook / Peja

"Dziś mija sześć lat. To szósta rocznica mojej trzeźwości" - napisał na swoim facebookowym profilu raper Peja. Do walki z nałogami zachęca innych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1033 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

"Oprócz alkoholu, z którym zerwałem z całą siła postanowienia nie zażywam też żadnych dostepnych na rynku narkotyków, leków nie zapisanych przez lekarza (w tym psychotropów), nie palę marihuany, nie stosuję sterydów anabolicznych etc. W roku 2015 byłem bardzo daleko od wspólnoty AA. Olałem wiele mityngów, wymyślając co rusz kolejne wymówki, radząc sobie (lepiej lub gorzej) bardziej na własną rękę. Być może zbyt duża pewność siebie, być może trzeźwość (a raczej droga ku niej), to stan dla mnie tak oczywisty, że zwyczajnie zapomniałem o pracy nad kolejnymi krokami. Całe szczęście nie skończyło się to wpadką i dało do myślenia na kolejne 12 nowych miesięcy. Dziękuję przyjaciołom z AA i najbliższymi mi osobom za wsparcie jakiego udzielili mi przez ostatni rok, który do łatwych dla mnie nie należał. Przy okazji pragnę podziękowac mojej terapeutce Eli Ciećmierowskiej, bez której kolejne rocznice byłyby dla mnie jak Mount Everest.

"O Alkoholizmie można powiedzieć, iż jest najbardziej demokratyczną chorobą dotykającą człowieka. Alkoholizm nie wybiera ofiar z konkretnych kręgów społecznych, płci, wieku czy ras. Choroba alkoholowa, czyli alkoholizm dotyka tak biednych jak i bogatych, tak samo osoby z wykształceniem jak i niewykształcone".

Nie bój się stygmatyzacji - krocz swoją drogą..." - napisał na facebookowym profilu Peja.

Reklama