Reklama
Reklama

Nocne problemy z wodą na os. Łokietka

Os. Łokietka | fot. Krzysztof

W środę wieczorem doszło do awarii wodociągowej na osiedlu Łokietka. Bez dostępu do wody było kilka bloków. Usuwanie awarii trwało do późnych godzin nocnych. W środę Aquanet odnotował więcej takich awarii.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. - Na osiedlu Władysława Łokietka nie ma wody. Z kranu nie płynie ani kropla. Wyłączono wodę w blokach 1,2,3,4,5 i 6 - wyjaśnia Krzysztof, który napisał do nas przed 22.00 w środę. - Po połączeniu z dyspozytorem informuje on, że nie podstawi beczkowozu, ponieważ pracownik odmówił mu pracy, ze względu na to, iż pracował dziś 12 godzin. Sklepy zamknięte. O zakupie wody nie można w ogóle myśleć - dodaje.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Usuwanie awarii na osiedlu trwało do późnych godzin nocnych. Obecnie woda płynie już do kranów mieszkańców.

Awaria na osiedlu Łokietka nie była jedyną, do której doszło w środę. Z podobnymi problemami mierzyli się w środę mieszkańcy ulicy Kościelnej, Stróżyńskiego, Al. Niepodległości, Kutrzeby, a także ulic Szkolnej czy Leśmiana w Luboniu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
10℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
9.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro