Reklama
Reklama

Nowy Rok: w Poznaniu może być ślisko!

fot. Adam Janik
fot. Adam Janik

Sylwestrowa noc w Poznaniu będzie zimna z temperaturą do -6 stopni Celsjusza. Mogą się pojawić opady śniegu, a w noworoczny poranek - także marznącego deszczu. Na ulicach i chodnikach może być ślisko.

Stary rok pożegnamy w mrozie. W nocy z czwartku na piątek termometry w Poznaniu mogą pokazywać nawet -6 stopni Celsjusza. Już w nocy pojawiać się będą opady śniegu, które rano mogą zamienić się w opady deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Taka pogoda może się utrzymywać przez cały piątek, na który prognozuje się temperaturę w wysokości maksymalnie -2 stopni Celsjusza.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zarząd Dróg Miejskich ostrzega, że na ulicach i chodnikach może być ślisko. - Prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Prosimy o szczególne zachowanie ostrożności w pobliżu zbiorników wodnych, na mostach i wiaduktach - apeluje ZDM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
117.74 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro