Reklama

Msza pogrzebowa za o. Jana Górę: będą zmiany i ograniczenia w organizacji ruchu

W środę o 10.30 w kościele oo. dominikanów przy Al. Niepodległości 20 w Poznaniu rozpocznie się msza święta w ramach uroczystości pogrzebowych o. Jana Góry. Przez kilka godzin występować tu będą zmiany w organizacji ruchu. Ograniczone zostanie parkowanie.

Twórca Spotkań Lednickich zmarł w ubiegłym tygodniu. Jego pogrzeb zaplanowano na 30 grudnia. O 10.30 w kościele oo. Dominikanów przy Al. Niepodległości odbędzie się msza święta, a sam pogrzeb rozpocznie się o 14.30 na Polach Lednickich. Organizatorzy uroczystości spodziewają się nawet 10 tysięcy osób.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Zarząd Dróg Miejskich informuje, że w związku z mszą świętą, która odbędzie się o 10.30 w kościele oo. Dominikanów, zmieniona zostanie organizacja ruchu w tym rejonie. - Od godziny 9.00 do około 13.00 zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na następujących ulicach: Al. Niepodległości (odcinki Fredry - Libelta oraz Solna - św. Barbary), Libelta (odcinek Al. Niepodległości - Fredry), Kościuszki (odcinek Libelta - Fredry) oraz Wieniawskiego - zapowiada ZDM.

Nie są to jednak jedyne ograniczenia, które pojawią się w tym rejonie. - W tym rejonie nastąpią ograniczenia w parkowaniu. Mogą wystąpić również dodatkowe zmiany w organizacji ruchu. O zmianach decydować będzie policja - dodaje ZDM.

Już teraz apelujemy do kierowców poruszających się w rejonie Al. Niepodległości, by w środę zwracali uwagę na aktualne oznakowanie i dostosowywali się do poleceń policjantów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro