Reklama

Dwa wypadki w powiecie rawickim

fot. PSP Rawicz
fot. PSP Rawicz

Sporo pracy mieli w wigilię strażacy z powiatu rawickiego. W dwóch wypadkach drogowych poszkodowanych zostało sześć osób.

Do pierwszego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 434 z drogą Miejska Górka - Zakrzewo. Na skrzyżowaniu zderzył się Ford Fiesta i Fiat Seicento, a drugi z pojazdów dachował -Strażacy z OSP w Miejskiej Górce i KP PSP w Rawiczu udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy rannym osobom, które podróżowały fiatem. Do szpitala trafiły łącznie cztery osoby - wszyscy uczestnicy zdarzenia - relacjonuje st. kpt. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy KP PSP w Rawiczu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Drugi wypadek miał miejsce pomiędzy Jutrosinem a Bartoszewicami. W tym miejscu zderzyły się trzy samochody, a dwie osoby trafiły do szpitala -Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Jutrosinie i Śląskowie. Oni też udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy rannym kierowcom Rovera i Lexusa - dodaje Skrzypczak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro