Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się wigilia dla potrzebujących
Dodano czwartek, 24.12.2015 r., godz. 14.15
Po raz trzynasty odbyła się organizowana przez Caritas wigilia dla potrzebujących. Tegoroczna wigilia odbyła się w jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Caritas przygotował uroczystość, w której mogło wziąć udział nawet 1700 potrzebujących. Przygotowano dla nich tradycyjne wigilijne potrawy, a także paczki żywnościowe. W uroczystości wziął udział między innymi prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak oraz abp Stanisław Gądecki.
Totalna wyprzedaż w Salonie Odzieży Shark! Rabaty 30%, 50%, a nawet 70%! Poznań, ul. Obornicka 251
REKLAMA
Jeszcze dziś odbędzie się wigilia dla potrzebujących organizowana przez Fundację Barka - Rozpocznie się 24 grudnia o 17.30 w auli im. Św. Jana Pawła II, w siedzibie Fundacji, na Zawadach, ul. św. Wincentego 6/9 w Poznaniu (budynek B, I piętro). Serdecznie zapraszamy osoby samotne, bezdomne, bezrobotne i wszystkich, którzy chcą zaznać uroczystej atmosfery tego niezwykłego spotkania - zachęcają organizatorzy.


