Reklama
Reklama

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się wigilia dla potrzebujących

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Po raz trzynasty odbyła się organizowana przez Caritas wigilia dla potrzebujących. Tegoroczna wigilia odbyła się w jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Caritas przygotował uroczystość, w której mogło wziąć udział nawet 1700 potrzebujących. Przygotowano dla nich tradycyjne wigilijne potrawy, a także paczki żywnościowe. W uroczystości wziął udział między innymi prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak oraz abp Stanisław Gądecki.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jeszcze dziś odbędzie się wigilia dla potrzebujących organizowana przez Fundację Barka - Rozpocznie się 24 grudnia o 17.30 w auli im. Św. Jana Pawła II, w siedzibie Fundacji, na Zawadach, ul. św. Wincentego 6/9 w Poznaniu (budynek B, I piętro). Serdecznie zapraszamy osoby samotne, bezdomne, bezrobotne i wszystkich, którzy chcą zaznać uroczystej atmosfery tego niezwykłego spotkania - zachęcają organizatorzy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro