Reklama
Reklama

Ostatnie zakupy: jak sklepy będą otwarte w Wigilię?

W środę sklepy i centra handlowe będą otwarte normalnie, ale w Wigilię ostatnie zakupy trzeba dobrze zaplanować. Sklepy będą otwarte krócej.

Każdego roku pojawia się apel o to, by w Wigilię ograniczyć robienie zakupów do minimum. Ci, którzy jeszcze nie skompletowali wszystkich prezentów lub składników niezbędnych do przygotowania wieczerzy, mają na to czas jeszcze w środę do wieczora (sklepy są otwarte normalnie) lub do wczesnych godzin popołudniowych w czwartek.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Godziny otwarcia centrów handlowych i marketów w Poznaniu w Wigilię


W sklepach Biedronka, Lidl, Netto i Kaufland zakupy w Wigilię zrobimy do godziny 14.00. Piotr i Paweł, w zależności od lokalizacji, będzie otwarty do 14.00 lub nawet do 16.00.

Ostatnie prezenty będziemy mogli kupić w centrach handlowych. Galeria Pestka, Galeria Malta, CH Panorama, CH M1 (Real do 15.00) i Pasaż Rondo będą czekać na klientów do 14.00. O godzinę dłużej otwarte będą Poznań Plaza (Piotr i Paweł do 16.00), Stary Browar, King Cross Marcelin, Poznań City Center oraz Auchan.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro