Reklama
Reklama

W Wigilię w Urzędzie Marszałkowskim sprawy nie załatwisz

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Urząd Miasta Poznania będzie czynny w Wigilię. Inaczej będzie w przypadku Urzędu Marszałkowskiego - ten będzie zamknięty. Krócej niż zwykle pracować będzie Urząd Wojewódzki.

Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego 24 grudnia mają wolne. - Będzie to dzień wolny od pracy za dzień świąteczny 26 grudnia tego roku, przypadający w sobotę - wyjaśnia Anna Parzyńska-Pashke, rzeczniczka UMWW.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Pracować będą natomiast urzędnicy z magistratu. W Wigilię UMP będzie czynny od 7.30 do 15.30. Krócej niż zwykle otwarty będzie natomiast Urząd Wojewódzki. - Dla zapewnienia realizacji zadań 24 oraz 31 grudnia obsługa klientów będzie zapewniona w godzinach od 8:15 do 13:30 (dotyczy m.in. przyjmowania wniosków paszportowych i wydawania dokumentów paszportowych, przyjmowania wniosków w sprawach cudzoziemców, usług Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności) - informuje WUW.

Otwarte w Wigilie będą m.in. Zarząd Dróg Miejskich (od 7.00 do 15.30), Poznańskie Centrum Świadczeń (od 7.30 do 15.30), Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ (od 8.00 do 14.00), Punkty Obsługi Klienta ZTM będą działać od 6.00 do 13.00.

Przypominamy, że w Wigilię nie będą pobierane opłaty w Strefie Płatnego Parkowania na terenie Poznania.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
33.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro