Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Sprawa Ewy Tylman: katowania nie było, ale na moście mógł być samochód

KaT
poniedziałek, 21.12.2015 r.
godz. 08.07
KaT | poniedziałek, 21.12.2015 r., godz. 08.07
Sprawa Ewy Tylman: katowania nie było, ale na moście mógł być samochód
Auto uwiecznione na monitoringu - fot. Zaginęła Ewa Tylman / Facebook

Rodzina Ewy Tylman nie ustaje w poszukiwaniach informacji na temat zaginionej 26-latki. Na początku grudnia Krzysztof Rutkowski poinformował, że jedna z kamer monitoringu uchwyciła być może moment „katowania” kobiety przy moście św. Rocha. Dziś rodzina to dementuje. Prosi jednak o kontakt kierowcę auta, które pojawiło się w okolicy miejsca zaginięcia kobiety.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1030 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W środę minie miesiąc od zaginięcia 26-letniej Ewy Tylman. Kobieta była widziana ostatni raz po godzinie 3.00 w nocy 23 listopada. W areszcie przebywa Adam Z., z którym kobieta była widziana po raz ostatni. Postawiono mu zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Prokuratura nie ujawnia jakimi dowodami dysponuje - ciała Tylman wciąż nie znaleziono.


Rodzina kobiety nie ustaje w poszukiwaniach 26-latki, a także informacji na temat jej obecności w rejonie mostu św. Rocha około 3.20 23 listopada. Na konferencji prasowej 2 grudnia Krzysztof Rutkowski,  który także zaangażował się w poszukiwania Tylman poinformował, że jego agenci dotarli do nowego nagrania z monitoringu, na którym widać „ruch” w parku nad Wartą w pobliżu mostu. Agenci twierdzili, że ruch może świadczyć o tym, że ktoś był katowany na terenie zielonym.

Dziś rodzina Tylman dementuje te informacje. - W celu wyjaśnienia wątku bicia/katowania Ewy w okolicy Mostu Św. Rocha. Po głębszej analizie obrazu z kamery przy Mostowej 19 wynika ,że takie zdarzenie nie miało miejsca. To co widać na tej kamerze, widać przez całą noc… Zawsze z bratem i naszymi śledczymi byliśmy sceptyczni co do tego przebiegu wydarzeń - informują bliscy kobiety na Facebooku.

Równocześnie rodzina apeluje do kierowcy samochodu osobowego poruszającego się po ulicy Kazimierza Wielkiego i prawdopodobnie moście św. Rocha około 3.20 23 listopada, by zgłosił się na policję. - Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer monitoringu doszliśmy do wniosku, że pojazd ten z bardzo dużym prawdopodobieństwem jadąc od strony ulicy Kazimierza Wielkiego na most św. Rocha, był na nim obecny od około 03:22 do 03:24. Kierowca jest proszony o kontakt z policją poznańską w celu złożenia zeznań. Jest bardziej niż możliwe, że był świadkiem zajść przy moście z nocy 23 listopada - wyjaśnia rodzina.

Reklama