Reklama
Reklama

Milion w Lotto Plus w Wielkopolsce. A w sobotę wielka kumulacja - 35 mln!

To z pewnością będą bardzo szczęśliwe święta dla osoby, która zagrała w Lotto "z plusem" na terenie wielkopolskiej Chodzieży. W czwartkowym losowaniu wygrała milion złotych. Jeszcze więcej szczęścia może mieć ktoś, kto kupi szczęśliwy los na sobotnie losowanie - do wygrania będzie aż 35 milionów złotych!

Coraz bliżej święta i coraz mniej czasu zostało na kupienie świątecznych prezentów. Dla nowego Lottomilionera z Chodzieży jest to jednak bardzo szczęśliwy okres. W czwartkowym losowaniu Lotto nie padła co prawda "szóstka" warta 25 milionów złotych, ale za to tylko na jednym kuponie skreślono 6 liczb wylosowanych w ramach Lotto Plus. W tym losowaniu główna nagroda to milion złotych - trafi do kogoś, kto kupił los w kolekturze przy ulicy Kościuszki 8 w Chodzieży. Lottomilioner sam wybrał liczby 1, 7, 10, 13, 29, 33, które okazały się tymi szczęśliwymi. Nie jest to jednak najwyższa wygrana w Chodzieży - 8 maja 2014 roku szczęśliwiec wzbogacił się tam o ponad 7,6 mln złotych.

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem można dołączyć do grona Lottomilionerów. W sobotę do wygrania będzie nawet 35 milionów złotych - to wielka kumulacja. Właśnie tyle wygrała osoba, która w sierpniu tego roku kupiła los w Ziębicach. Zajmuje pierwsze miejsce na liście najwyższych wygranych w Lotto.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
40.15 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro