Reklama
Reklama

Człowiek-choinka powrócił!

Człowiek-choinka pojawił się na Starym Rynku | fot. Facebook Człowiek-choinka fanpage
Człowiek-choinka pojawił się na Starym Rynku | fot. Facebook Człowiek-choinka fanpage

Pamiętacie człowieka-choinkę, który w ubiegłym roku wzbudził sensację wśród mieszkańców? Powrócił! Pojawił się na Starym Rynku.

Profesjonalne przebranie niezidentyfikowanego poznaniaka, który pojawiał się w różnych rejonach naszego miasta jako człowiek-choinka, podbija internet. Pisaliśmy o nim w ubiegłym roku TUTAJ i TUTAJ. Na Wildzie uwiecznił go operator Telewizji WTK.

Po publikacji pierwszego materiału człowiek-choinka zaczął być pokazywany przez inne media, wzbudzając coraz większe zainteresowanie mieszkańców. "Dorobił się" nawet fanpage’a na Facebooku, na którym umieszczane są kolejne zdjęcia i nagrania z przebierańcem w roli głównej. Okazuje się bowiem, że "chodząca choinka" powróciła.

W ostatnich dniach człowieka-choinkę widziano na Starym Rynku. I tak jak w ubiegłym roku, wzbudził ogromną sensację. Robiono sobie z nim zdjęcia. Zobacz:

Człowiek-choinka na starym rynku. Poznań - 13.12.2015

Człowiek-choinka wśród swoich! Koledzy, czy rodzina? Oceńcie sami :D Swoją drogą co Go sprowadza na stary rynek? Krystian Z. - dzięki za podesłanie filmiku. #człowiekchoinka #fun #święta

Posted by Człowiek-choinka fanpage on 14 grudnia 2015

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
20.56 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro